Karrier

Nyitott pozíciók

Cobot szervizes munkatárs

Feladatok:

  • Kollaboratív robotok programozása, szervízelése, kollaboratív robot cellák telepítése és beüzemelése
  • Kollaboratív cellák tervezésében való aktív részvétel
  • Kollaboratív robotok integrálása CNC gépek adagolásához, és egyéb gyártási folyamatokba
  • A robotok telepítésével kapcsolatos egyedi összeszerelési, és kivitelezési munkák elvégzése
  • Dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • Elektromos vagy szakirányú végzettség
  • Jó problémamegoldó készség, jó tanulási képesség
  • Informatikai alapismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás
  • Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
  • Programozási nyelvek ismerete
  • PLC vezérlések ismerete (Siemens, Omron, Mitshubishi)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó és egyéb technikai eszközök a feladat ellátásához
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye

  • Ország területe + központi iroda Budaörs (BITEP Ipari park)

Munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan idejű

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a wamatec(at)wamatec(dot)hu címre.

Oldal megosztása

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: linkedin

Legyen naprakész, iratkozzon fel hírlevelünkre!

Kapcsolat

GE-CO Hungary Kft.

2040 Budaörs, Gyár utca 2. (BITEP)
Zsigmondy Richárd utca

Cégjegyzékszám: 13-09-094622
Adószám: 12340688-2-13

Telefon:
+36 23 880 757

cobot(at)ge-co(dot)hu

Értékesítés

Papp László

Rieth Thomas

Szerviz

Káka Róbert